Logo ACME

O FIRMĚ

ACME Domácí péče s.r.o.

  

ADP ACME vznikla v roce 1999, v současné době sídlí v Ústí nad Labem, v ulici Železničářská 24, péči můžeme poskytnout všem klientům z okresu Ústí nad Labem.

        Cílem naší agentury je zajistit odbornou ošetřovatelskou péči
                                  v domácím prostředí klientů všech věkových kategorií.

Dnes provádíme až 160 oš. návštěv denně, pracujeme 24 h. denně, 7 dní v týdnu, dle ordinací lékařů.

Kolik lidí pro ACME pracuje?

Máme zhruba třicet zdravotních sester pracujících v terénu, samozřejmě na směny, v kteroukoli denní i noční dobu, víkendy a svátky nevyjímaje. Vše dle ordinace lékaře. Některé jezdí za pacienty samy, svým vozem, některé služebními auty s profesionálními řidiči. Zaměstnáváme zdravotní sestry se středoškolským nebo vysokoškolským vzděláním v oboru, s praxí u lůžka v nemocnicích alespoň 2 roky ,a samostatně pracující t.zn. registrované na MZČR. Tým ACME je dlouhodobě stabilní.

        Hradí domácí péči prostřednictvím ACME zdravotní pojišťovny?

Ano, všechny, které v okrese Ústí nad Labem fungují. Je jich pět – VZP, Vojenská ZP, ZP Ministerstva vnitra, Česká národní ZP a Oborová ZP. Na domácí zdravotní péči, kterou hradí pojišťovny, má každý právo, a současně má i volbu výběru určité agentury, která ji poskytuje.

ADP ACME má smlouvu se všemi pojišťovnami pro okres Ústí nad Labem. Mimo to poskytujeme soukromé návštěvy,hrazené klientem. Spolupracujeme s praktickými lékaři, odbornými lékaři a specialisty Ústeckého regionu. Podrobnější informace o soukromých návštěvách lze získat na uvedených tel. číslech. Jakákoliv otázka, přání či připomínka bude okamžitě řešena. S důvěrou se obraťte na naše pracovníky.


Certifikát ISO 9001
Politika kvality

ACME DOMÁCÍ HOSPICOVÁ PÉČE

Naše péče o Vás je zárukou Vaší spokojenosti.
Co je domácí hospicová péče?

Domácí hospicová péče nabízí podporu rodinám, které se rozhodly umožnit svému blízkému zemřít v domácím prostředí, důstojně, s respektem na potřeby jeho a jeho blízkých.

Domácí hospicová péče v sobě kombinuje péči ošetřovatelskou, lékařskou, psychologickou a duchovní.

ACME DOMÁCÍ ZDRAVOTNÍ PÉČE

Naše péče o Vás je zárukou Vaší spokojenosti.
Jak postupovat při objednání domácí péče?

Je důležité rozlišovat domácí zdravotní péči (čili ošetřovatelskou péči), kterou poskytují zdravotní sestry a pečovatelskou službu, která patří do sociálních služeb a poskytují ji v domácím prostředí pečovatelky (jako je donáška obědů,léků, poskytnutí základní hygieny včetně celkové koupele, doprovod klienta k lékaři……).

Poukaz neboli žádost o domácí zdravotní péči může potvrdit zdrav.lůžkové zařízení, praktický lékař anebo praktický lékař  pro děti a dorost.

NEVEŘEJNÁ DOPRAVA


Přeprava klientů do zdravotnických zařízení a zpět

Na základě zvyšujícího se zájmu našich klientů jsme se rozhodli rozšířit naše služby o přepravu klientů k lékaři, rehabilitace a do jiných zdravotnických zařízení.

Řidič Vás může doprovodit až do čekárny a po vyšetření odvézt zpět domů. Cestou si lze vyzvednout léky v lékárně, zdravotní pomůcky ve zdravotnických potřebách, apod.